Evden eve Nakliye Fiyatları

Gaziantep Evden eve Taşımacılık Ücretleri

Gaziantep evden eve taşımacılık ve nakliye ücretleri Firmamız Güneydoğu Trans Gaziantep merkezde Evden Eve Nakliyat işi yapan şirketimizden alabilirsiniz Şirketimiz evden eve taşımacılık Fimasıdır.

Evden eve nakliye fiyatlarımız değişmektedir. Şehiriçi ve şehirler arası taşıma türleri nakliye ücretlerini çok yönlü değiştirir. Şimdi sizlere bir örnek vererek başlayalım.

Gaziantepten istanbula eviniz taşınacak ve bunun için bir fiyat tahmini istiyorsunuz. Gaziantep'te eşyalarınız 3. katta bulunmakta ve istanbul Bahçe şehire 2. Kata gidecek. Evinizide bulunan eşyalarınızı şöyle düşünelim 1.adet oturma odanız var, adet salon takımınız var, 1 Yatak odanız var ve Muhtelif mutfak eşyaları Yanı kısaca 2+1 dairede oturuyorsunuz. Ve siz kendi Özel eşyalarınızı topladınız. Yanı kıyafetler, mutfak gereçleri gibi Bunları siz kolilediniz ve kalan tüm mobilya ve oturma gurupları beyaz eşyalar bizim tarafımızdan paketlenip bizim tarafımızdan montajı yapılacak.

Bu Takdirde Bu nakliye bedeli size 2700 TL olarak olarak ortalama belirlenir. Tabi en net rakamı yine sizinle iletişime geçtiğimizde vermemiz mümkündür.