Taşımacılık şirketimiz

Evden eve taşımacılık şirketimizdeki hizmetler

Güneydoğu trans taşımacılık firmamız 1982 yılında nakliye hizmetine başlamıştır. Taşımacılıkta daima çıtamızı yükselterek nakliye sektörünün önemli faydalar ve çalışmalar sağlamıştır. Evden eve taşımacılık hizmetleriyle müşterilerimizin akıllarında yer edinen firmamız şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyede uzman kadrosu ve deneyimli çalışnlarıyla nakliye yelpazesini genişletmiştir.

Gaziantep nakliyat hizmetlerinde birçok kargo çalışmasını yapan firmamız türkiyenin hemen hemen her il ve kasabasında birçok nakliye çalışması yapmıştır. Açık kasa kapalı kasa tır uluslar arası nakliye gibi birçok hizmet sunan firmamız ayrıca uluslar arası evden eve taşımadada adından bahsettirmektedir.

Güneydoğu trans asansör kiralamada'da Güneydoğu anadolunun en etkili firmasıdır. Dünyanın şu anda en yüksek kata çıkabilen evden eve asansörünü avrupadan ithal ederek sektörde birçok firmanın ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Gaziantep asansör kiralamada bünyesinde bulundurduğu asansörleriyle 7/24 asansör hizmeti sunmaktadır.